
Telecí roláda
Recept nám poslal Miroslav Martinec, Hronov.
Recept nám poslal Miroslav Martinec, Hronov.
Recept nám poslala Iveta Prchlíková, Soběslav.
Štětí - Tlačili, měli šance, do tabulky čtvrté nejvyšší domácí soutěže si ale připsali pouze jeden bod. Fotbalisté ŠK Štětí remizovali na domácím hřišti ve větrném dopoledni s TJ Litol 0:0.
Vyškovsko - Do oddílu vstoupí v šesti nebo sedmi letech. Když ale mají základy zdárně za sebou, začíná teprve ten hlavní boj. Trenéři a vedoucí totiž mají před sebou možná nejtěžší úkol vůbec. Přesvědčit je, ať v oddíle zůstanou. Své o tom ví třeba na vyškovském ledě. „Je to začarovaný kruh. Momentálně nemáme ani starší žáky, je problém si v téhle kategorii odchovance udržet," potvrdil za Městský bruslařský klub ve Vyškově Jan Nizner.
Krakov /NÁZOR/ - Když manžel chodil na podnikové kurzy angličtiny, učila ho jedna Češka, která žila dlouhá léta v Kanadě. Jak se při hodinách postupně seznamovali, přišla řeč na ledacos, nejen na angličtinu.
Vyškovsko - Do oddílu vstoupí v šesti nebo sedmi letech. Když ale mají základy zdárně za sebou, začíná teprve ten hlavní boj. Trenéři a vedoucí totiž mají před sebou možná nejtěžší úkol vůbec. Přesvědčit je, ať v oddíle zůstanou. Své o tom ví třeba na vyškovském ledě. „Je to začarovaný kruh. Momentálně nemáme ani starší žáky, je problém si v téhle kategorii odchovance udržet," potvrdil za Městský bruslařský klub ve Vyškově Jan Nizner.
Pardubicko - Pernštejn okresní přebor: Vedoucí Libišany nenašly recept na překonání Přelovic, Křičeň v závěru připravila o výhru domácí Bohdaneč
Recept nám poslal Miroslav Mašek, Plzeň.
Recept nám poslala Viera Peňázová, Sušice.
Recept nám poslala Lenka Mikulecká, Brno.
Recept nám poslal Jan Navrátil, Lochovice.
Recept nám poslala Jitka Šejnohová, Kunvald.
Recept nám poslala Jaroslava Oumarová, Pelhřimov.
Recept nám poslala Plecháčková Zuzana, Velké Koloděje.
Recept nám poslala Bronislava Wittnerová, Olomouc.
Recept nám poslal Radana Venháčová, Olomouc.
Recept nám poslala Radana Venháčová, Olomouc.
Recept nám poslala Pavla Fornůsková Janálová, Uherské Hradiště
Recept nám poslal Václav Michalski, Pletený Újezd.
Recept nám poslal Josef Drábek, Čerčany.
Recept nám poslal Ivan Heidler, Kanina.
Recept nám poslala Marta Černínová, Mokré Lazce
Svitavy - /Poctivá kuchyně Pavla Míčka/ Kulinářské rubriky patří k nejoblíbenějším, vždyť Češi jsou pověstni svou náklonností k dobrému jídlu. Dnes už podruhé připravujeme jídlo s kuchařem Pavlem Míčkem.
Uherské Hradiště – Tak trochu ve stínu jediného střelce zápasu proti Bohemians 1905 Libora Doška zůstal i přes svůj skvělý výkon Veliče Šumulikoski. Byl to on, kdo nejvíc eliminoval nájezdy Pražanů, v defenzivě téměř nechyboval a jeho přihrávka na Doška v první půlce byla jednou z mála lahůdek jinak spíš průměrného duelu.
Přerov – Druhá liga mužů ve florbale nabídla o víkendu další zápasy. V parádní formě hrající Gulliveři z Brna přijeli v sobotu na horkou půdu Spartaku.
Zlín – Zranění prstu odeznívá a s tím začíná v pravý čas gradovat jeho forma. Zkušený házenkář Robert Plšek v posledním kole základní části střelecky zabral a i díky jeho deseti brankám do sítě Kopřivnice se bude extraligovému nováčkovi v nadstavbové části lépe dýchat.
Chrudimsko - Kulinářské rubriky patří k nejoblíbenějším, vždyť Češi jsou pověstni svou náklonností k dobrému jídlu. Dnes už potřetí připravujeme jídlo s kuchařem Pavlem Míčkem. Jeho pokrmy vycházejí především z české tradice a co je hlavní jsou připraveny z poctivých surovin Dejme Pavlovi slovo:
Máte originální recept na netradiční jídlo? Umíte speciální pochutinu, na kterou se těší každá návštěva? Pečete buchtu, po níž se vždy jen zapráší? Máte jedinečnou příležitost získat za svůj recept nejen pochvalu svých blízkých, ale i hodnotnou cenu.
Recept nám poslala Helena Žilová, Heřmanovice.
Recept nám poslala Alena Kašpárková, Ostrava.
Recept nám poslala Marie Študencová, Sušice.
Recept nám poslala Zdena Sadílková, Záhořovice.
Recept nám poslal Jiří Horčička, Liberec.
Recept nám poslala Milena Novotná, Olešnice.
Recept nám poslala Bohuslava Kvetanová, Brno.
Hrajte s námi - hledáme nejlepší jarní recept!
Indian Wells - Hvězda rumunské tenistky Simony Halepová dál stoupá. Po postupu do čtvrtfinále turnaje v Indian Wells má jistotu, že se posune na páté místo světového žebříčku a stane se nejlépe postavenou Rumunkou v pořadí WTA v historii.
Pardubice - Předkolo play off: „Na oba zápasy v Praze si věříme," zní z Pardubic. „Chceme je vyhrát my," kontruje Slavia
Česká Třebová – Dvě velmi dramatická utkání sehráli basketbalisté České Třebové v oblastním přeboru. Před samotnými zápasy se spekulovalo, za jakých okolností mohou, ale i nemusí Třebovští nakouknout do Final four. Nyní už je jisté, že hráči si vstupenku vybojovali.
Uherské Hradiště - Ještě velmi perný boj o záchranu ve druhé lize čeká volejbalistky Slovácké Slavie Uherské Hradiště. Ze soutěže mohou padat až tři celky, takže v závěrečných kolech se ve dvojzápasech v Palkovicích a doma s Bílovcem musí pokusit urvat co nejvíce výher.
Hradec Králové /FOTOGALERIE/ - Tradiční tuniské tance, národní oděvy i představení zajímavých měst. To vše bylo k vidění na pondělní vernisáži výstavy pojmenované Města v Tunisku dnes, která se nachází v Knihovně města Hradec Králové.
Prostějov – Basketbaloví Orli ve středu přivítají na své palubovce Pardubice, čtvrtý tým Mattoni NBL. Bitva mezi dvěma mužstvy z horních příček tabulky začne v 18 hodin a přinese určitě skvělou podívanou.
Vykrádači si odnesli adrenalinové horolezecko-letecké vybavení, boxerské věci a lékařskou brašnu
České Budějovice – První pokus o baráž do II. hokejové ligy si Rakovničtí za rámeček nedají, ale mohou se z něj poučit. Domácí David servis Č. Budějovice vyhrál dost vysoko, ale ve středu v Rakovníku to může vypadat úplně jinak, protože každý led i stadion je úplně jiný…
Váháte nad tím, zda svému čtyřnohému kamarádovi dopřát dobrý pamlsek nebo raději něco zdravého? Nyní již nemusíte! Naservírujte mu chutnou a vyváženou stravu a věřte, že již žádná miska nezůstane prázdná. Recept na lepší život si totiž zasloužíte nejen vy!
Vizovice – Základ každé správné kyselice je všude stejný. Kysané zelí, brambory a většinou i kousek klobásky. Právě drobné rozdíly v jednotlivých recepturách však dělají z této polévky královnu variant. Na koštu kyselic ve Vizovicích se sešlo hned 25 vzorků kyselic a každá byla skutečně jiná.
Pasov - V restauraci Starý pivovar v Pasově byla zlatým hřebem období svátečních tzv. silných piv soutěž v pojídání pečených kolen, tradiční bavorské pochoutky. Králem se nakonec stal 28letý „přespolní" host, Johannes Hoffmann (28) z Karlsruhe, nedávný absolvent právnické fakulty.
Staré Město – V předposledním kole základní části volejbalové extraligy volejbalisté VSK Szaré Město neuspěli a zápas jednoznačně prohráli. Debakl, při němž uhráli pouhých 41 bodů, potvrdil poslední místo v soutěži a účast v baráži o udržení s vítězem 1. ligy.
České Budějovice - Volejbalisté českobudějovického Jihostroje už jsou v plné přípravě na play off, do kterého vstoupí v domácím prostředí 19. a 20. března. Staré Město doma rozdrtili za hodinu. Hlasy trenérů po utkání najdete v pondělním tištěném vydání Deníku.
Havlíčkův Brod – Ušetřit za recept i za doplatky. Novou službu nabízí pacientům nemocnice v Havlíčkově Brodě.