
Schůzka změnila místo konání
Kladensko - Tradiční předsezonní schůzky vedení okresního fotbalového svazu se předsedy klubů z Kladenska se uskuteční tento týden.
Kladensko - Tradiční předsezonní schůzky vedení okresního fotbalového svazu se předsedy klubů z Kladenska se uskuteční tento týden.
Hradec Králové - Hradecký hokejový klub připravuje pro své příznivce na semifinálovou sérii s Ústím nad Labem celou řadu lákadel. Například první 2000 diváků obou domácích zápasů dostanou k párku či klobáse nápoj zdarma (pivo/limo).
Kladno /FOTO, VIDEO/ - Každý zná hru na slepou bábu. Ačkoliv se jedná o dětskou zábavu, není rozhodně nic příjemného snažit se najít své kamarády. A co když se už nejedná o hru, ale o každodenní realitu a vy nehledáte smějícího se Pepíčka, ale peněženku či klíče?
Rovensko – Smrt šedesátiletého muže vyšetřují od pátku kriminalisté na Šumpersku. K mrtvému tělu, které leželo na zadním sedadle vozu, je v pátek ráno přivolali záchranáři, kteří už muži nemohli pomoci.
Čechy – Takže dobrý! Tak se jmenuje nové, v pořadí třinácté album kapely Mňága a Žďorp
Olomouc – Do nárožní hospůdky čtvrté cenové skupiny na dnešní Třídě 1. máje zavítali svého času studenti tuze rádi. Jedním z hlavních lákadel jim byla i tamější číšnice, které neřekli jinak než Tlustá Andula.
Městec Králové - Pravděpodobně se jedná o hledaného Vratislava Vláška, který se ztratil v půli prosince. Potvrdit to musí pitva.
Domažlice – Zimní stadion v Domažlicích byl svědkem zajímavého duelu mezi týmem Domažlické neregistrované hokejové ligy (DNHL) HC HP Sršni a týmem složeným z fanoušků hokejového klubu Plzeň 1929.
Kladno - Na vlastní kůži. V absolutní tmě musí naplno pracovat čtyři zbylé smysly, i prostá chůze je velmi náročná.
Čebín /FOTOGALERIE/ - Více než dvacet harmonikářů a heligonkářů z celé Moravy se sešlo v sobotu odpoledne v sále restaurace Čebínka. Lidové písničky přivedly do čebínské sokolovny desítky návštěvníků. Přijeli také hosté a účinkující ze Slovenska. Sklidili úspěch.
Kolín /FOTOGALERIE/ - Další hudební stánek vyrůstá vKolíně.
Štramberk - Páteční večery budou v Moravském Betlémě- městě Štramberk, od začátku tohoto měsíce až do poloviny dubna, patřit divadlu. 5. března zde totiž odstartovala tradiční divadelní přehlídka amatérských souborů.
Opava - Sešli se v jedné prostorné kanceláři opavského závodu Model Obaly. Jak už to bývá, kolegové z práce k sobě časem najdou cestu přes společné záliby. Tyhle spojila muzika, každý totiž hraje na nějaký hudební nástroj.
Brno /TEST RESTAURACÍ/ – Me..dví..dek z Bogoty… začne si host i nevědomky broukat písničku skupiny Lucie, když zasedne ke stolu brněnské restaurace Bogota a otevře jídelní lístek se známou siluetou plyšového medvídka.
Krušné hory - V biatlonovém areálu Eduard se bude konat dnes i zítra napínavé mistrovství republiky
Nový Bor - Míst, kam se dostanou maminky s kočárky není mnoho. Stejně tak dětských koutků nebo prostředí, kde se nekouří.
Nadějkov - Děti z nadějkovské základky toho sice samy ještě moc nenavaří, ale přehled o kulinářském umění mají. Pořady o vaření mají zmáknuté
Děčínsko– Jídelen, které lákají na polední menu vyrostlo vposlední době na Děčínsku jako hub po dešti. Otom, zda nabízí izdravá jídla se však dá vmnohých případech pochybovat. Pálení žáhy, pocit plnosti a bolesti břicha, to je jen menší zlo, které tělu působíme dennodenním stravováním po restauracích…
Děčínsko – Některé veřejné stravovny na Děčínsku nabízí například luštěniny a ryby
Špindlerův Mlýn– Je mu teprve 25let a už patří knejlepším českým kulinářům. Šéfkuchař OREA Hotelu Arnika Lukáš Čížek řídí kuchyni vnejvětším krkonošském hotelu a navíc pravidelně boduje na gastronomických soutěžích. Vté nejprestižnější, Kuchaři roku, se probojoval až do semifinále. „Je zatím velká dřina,“ říká vrozhovoru pro Krkonošskýdeník.
Třinec – Lidé v okrajových částech Třince volají po přestvabě jedné z křižovatek na kruhový objezd. Jenže město potřebuje čtvrt miliardy na výkup pozemků pro přeložku silnice I/11 a zatím má vyčleněno jen 24 milionů.
Hradec Králové – První sezona na koupališti s celoročním provozem začne v průběhu května. Rozhodla o tom městská organizace Správa nemovitostí, která bude areál provozovat.
Broumov /AUDIO/ – Nedávné rozhodnutí ohledně uzavření operačních sálů a zrušení chirurgie v broumovské nemocnici vyvolalo mezi občany Broumova velkou vlnu nesouhlasu. Právě včera vznikla petice, jejímž cílem je zabránit těmto krokům a zachránit nemocnici.
Kladno - Na Letné v Kladně je veselo, ale oblíbená restaurace s největší pravděpodobností po více než osmdesáti letech skončí.
Děčínsko – Jídelen, které lákají na polední menu vyrostlo v poslední době na Děčínsku jako hub po dešti. O tom, zda nabízí i zdravá jídla se však dá v mnohých případech pochybovat.
Teplice – Do Oseku na svahu přišlo jaro. Místo sněhu tam teď najdete zelenou louku. Kde si můžete užít lyžování jako v lednu je Bouřňák a Komáří vížka.
Bystřice pod Hostýnem /FOTOGALERIE/ – Zážitky a dojmy z Rally Dakar 2010 líčili zájemcům ve čtvrtek 4. března v podvečer v bystřické restauraci Rondo závodníci Dušan a Robert Randýskovi.
Linec – 42 procent Rakušanů si denně připravuje jídlo. Šest procent obědvá v kantýnách nebo menzách, čtyři procenta si berou něco s sebou na cestu, dvě procenta kupují hotová jídla a jedno procento jí v restauracích či ve fastfoodech.
Třinec – Není nic, co by obyvatele v Neborech a Oldřichovicích děsilo víc než dopravní situace na kolabujícím hlavním tahu. Ve zmíněných okrajových částech Třince čekají například na přebudování staré křižovatky pod restaurací Napoleon na moderní „kruháč“. Potíž je v tom, že přednost musí dostat výkupy pro stavbu přeložky silnice I/11.
Ústí nad Labem – Vítězstvím v soutěži o nejlepší recept se může pochlubit Jana Tučková s receptem na Rumcajsův guláš. Celkem pro něj hlasovalo na webu Ústeckého deníku devatenáct čtenářů.
Společnost se stále častěji snaží lidi s jiným mentálním chápáním či jinou odlišností začleňovat do takzvaného běžného života.
Hradec Králové - /AKTUALIZOVÁNO O ROZHOVOR A SOUPISKY/ Novinkou jsou minitiskové konference fanoušků s hráči v zadní části restaurace Černý kůň
Chrudim – Škoda dosahuje sta tisíc korun.
Kutná Hora - V 18. hracím dni Club deportivo futsalové ligy vychytal v prvním utkání výhru Palmě nad Teachers Miloš Hubáček. Druhé utkání přineslo překvapení kola! Veteráni porazili s nulou Freaks, který tak přišli o první místo. Po remíze Valů s Kantorem a další porážce Freaks v posledním duele s Teachers se tak Restaurace na Valech raduje z vítězství v základní části.
Šternberk – Finálové kolo soutěže Zlatý Ámos, ankety o nejoblíbenějšího učitele Česka, má svého zástupce i Olomoucko. Mezi šesti finalisty bude bojovat o titul také Bronislava Pechánková, učitelka prvního stupně Základní školy náměstí Svobody ve Šternberku.
Hradecko - Informace delegace rozhodčích OFS Hradec Králové.
Lhota /FOTOGALERIE/ - V sobotu 27. února se uskutečnil v krásných prostorách kladenské restaurace Loreta první ples fotbalistů SK Lhota.
Netolicko – Do dvou objektů se v noci na středu vloupal neznámý zloděj.
Jeseníky – Policisty a záchranáře na několik hodin 3. března večer zaměstnali tři zbloudilí lyžaři. Záchranná akce měla šťastný konec, ztracení turisté se kolem 22. hodiny objevili na parkovišti v Petříkově.
Jeseníky – Policisty a záchranáře na několik hodin 3. března večer zaměstnali tři zbloudilí lyžaři. Záchranná akce měla šťastný konec, ztracení turisté se kolem 22 hodiny objevili na parkovišti v Petříkově.
Kardašova Řečice/FOTO/ – V Kardašově Řečici u fotbalového hřiště roste nové zázemí pro sportovce, místní obyvatele i turisty, které má název Sportovně turistické centrum.
Jeseníky – Policisty a záchranáře na několik hodin ve středu večer zaměstnali tři zbloudilí lyžaři.
Okres Louny - Na jaké kulturní a společenské akce můžete vyrazit od 5. do 7. března.
Liberec – Restaurace, pětisálové multikino a především dalších osm desítek obchodů a obchůdků. To vše čeká na Liberečany v další části obchodního centra Forum, která vyrůstá na místě zbouraného obchodního domu Tesco, původního Ještědu.
Praha – Minimálně polovina Čechů někdy v životě zažila finanční nouzi. A jak to řeší? Půjčováním.
Červený Kostelec – Příznivci Thálie si po čtyři dny přijdou na své v Divadle J. K. Tyla. Ve čtvrtek 4. března zde bude totiž zahájena již 13. Východočeská přehlídka amatérského činoherního divadla.
Červený Kostelec – Příznivci Thálie si po čtyři dny přijdou na své v Divadle J. K. Tyla. Ve čtvrtek 4. března zde bude totiž zahájena již 13. Východočeská přehlídka amatérského činoherního divadla.
Londýn - Velmi přízemní problém teď řeší důstojná britská Sněmovna lordů. Zamořily ji totiž myši.
Zlín – Netradiční podívanou zažili ve středu 3. března hosté, kteří zamířili na polední menu do jedné zlínské mexické restaurace. Na oběd si tam totiž zašli dvě Fridy, Nickolas Murray, Diego Rivera a další postavy z připravované inscenace Městského divadla Zlín Fridy Kahlo.
Ostrava – Dvacáté výročí od svého prvního veřejného vystoupení si v letošním roce připomíná jedna z nejúspěšnějších ostravských kapel, Rock & Roll Band Marcela Woodmana.