Kreativ

ŠTÍTEK: kabelka

Saténová brož

Vlastnoruční šperk ze saténu se vždycky hodí! Květ jako brož si dneska vyrobíme a zkrášlíme svůj šatník a pomaličku se připravíme i na jarní dny. Saténové brože jsou skvělou ozdobou nejen na oblečení, ale ozdobíte i svou oblíbenou kabelku, šátek… nebo květ použijete jako aranžmá na stůl, do věnců… Fantazii se meze prostě nekladou.

Kulatá kabelka

Chce to kabelku - ať už na ples nebo vesnickou tancovačku :-) A nejlépe takovou, kterou budete mít stále u sebe a zároveň Vám nebude překážet při tanci. Plesová kabelka by měla být další ozdobou šatů, být takovým malým šperkem, ale také funkčním kouskem, kam se vejde vše potřebné a pohodlně se nosí. Zkuste si vyrobit podobnou, jako jsem si nachystala na ples já :-) Je možná trochu náročnější na zpracování, ale výsledek stojí za to! Lucie si ke svým černým plesovým šatům s puntíky ušila originální kabelku. Výběr barvy i motivu ozdobení je samozřejmě na vás.

Naše poklady

Naše poklady

Jak se starat o klenoty, na kterých vám záleží, jak pečovat o věci, aby zůstaly krásné, dlouho vydržely a vypadaly stále jako nové.

Hravě zkrocená šuplata!

Hravě zkrocená šuplata!

Vládne ve vašich věcech chaos a zmatek? Máme pro vás pár dobrých a osvědčených nápadů, jak si udělat (ale také udržet) pořádek, především ve skříni a na pracovním stole.

Tvář si prostě hýčkejte

Tvář si prostě hýčkejte

Příroda k nám umí být pořádně nespravedlivá. Ke zralé pleti vám přidělí vrásky, ale nezbaví vás pupínků, typických pro puberťáky. Co s tím?