Kreativ

ŠTÍTEK: máslo

Medovník

recept zaslala Veronika Kuncová, Dobříš

Inspekce našla v obchodech další prošlé potraviny

Brno - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) našla v prodejnách po celé republice velké množství špatně označených nebo prošlých potravin. Inspekce pokračuje v intenzivních kontrolách z počátku roku a prodejcům uděluje pokuty ve správním řízení.

Čimbur

recept zaslala Miroslav Apoštol, Jeseník

Věnečky

recept zaslala Martina Badová, Nové Uhy

Frýdecko-místecká přípravka první

Frýdek-Místek – Benjamínci frýdecko-místeckého fotbalového klubu skončili na halovém turnaji přípravek (ročník 2002) v Karviné na pěkném prvním místě.

Kravaty

recept zaslala Lenka Lenyna Rupprechtová, Sázava

Mazanec

recept zaslala Hana Hošťálková, Plánice

Muzeum čokolády zve k prohlídce i ochutnávce

Staré Město /FOTOGALERIE/ - Kde a jak vznikla čokoláda to je otázka, která zajímá asi mnohé z nás, kdo máme rádi nezaměnitelnou chuť kakaové pochoutky. Odpovědí tentokrát není ono známé „Již staří Římané,“ ne v tomto případě to byli již staří Mayové, kteří podle stop nalezených na keramických nádobách z doby kolem 600 let před naším letopočtem pili čokoládu se spoustou pěny.