Kreativ

ŠTÍTEK: Velikonoce

Nový Kreativ Praktické ženy je už na stánku!

A my se nemůžeme dočkat, až nám napíšete, jak se vám líbí. Daly jsme si s ním obrovskou práci, fakt, a moc jsme se chtěly trefit do toho, co vás potěší. Došlo nám totiž, že asi spousta z vás nemá čas na ruční práce, které trvají řadu dní, než se z nich vyklube nějaký pěkný výsledek. Ale že pořád rády tvoříte pro sebe, kamarádky, rodinu i děti, a chcete mít kolem sebe hezké věci. A taky že třeba hledáte nové způsoby, jak svou fantazii a kreativitu uplatnit.

Papírová romantika

S papírem jdou dělat úplná kouzla. Na tyto jsem narazila při brouzdání po internetu. Pro Vás jsem však připravila vlastní osobitý návod, jak s pomocí prstýnku a ubrousků vyrobit tyto nádherně rozvité květy a díky obyčejnému papíru něžná poupátka. Je to krásná dekorace; a například do růžové ložnice přímo stvořená!

Velikonoční soutěž

Velikonoční soutěž na facebooku - Velikonoční vajíčko

HOLKY V AKCI si užívají Velikonoce naplno. A tak také nachystaly soutěž pro všechny, kdo tvoří velikonoční kraslice. Podívejte se na stránku www.facebook.com/holkyvakci a užijte si tu podívanou. Můžete ovšem také přidaz svoje vajíčko, třeba to, které vytvoříte teprve zítra. Soutěž totiž končí až po Velikonocích, přesně 16. dubna, takže i letošní úrodu své tvořivosti můžete předvést.

Soutěž

Soutěž

Stačí pozorně číst ve velikonočním čísle Praktické ženy, odpovědět správně na TŘI otázky a můžete vyhrát pobyt v Penzionu Avionika!

To bylo fantastické!

To bylo fantastické!

Takový zájem o velikonoční tvoření nás loni opravdu potěšil. KONKURZ NA TÉMA VELIKONOCE byl plný nápadů a tak můžeme prozradit téma, které vyhlásíme na Valentýna v nové Pratické ženě. Nebude to asi překvapení – budou to zase VELIKONOCE. ALE POZOR – ZATÍM NÁM FOTKY NEPOSLÍLEJTE, včas celý konkurz na nové autorky odstartujeme.